poniedziałek, 27 stycznia 2014

AMSTERDAM BY NIGHT. Part three.

Co tu dużo gadać...sami zobaczcie:) Jakość zdjęć może nie powala, ale mnie się takie podobają...lekko rozmyte. Pamiętam, że kiedy pierwszy raz robiłam zdjęcia Amsterdamu w nocy, było bardzo ciepło- lato wiadomo, ale nie czuło się wieczornego chłodu, tylko otulające ciepło i multum róznych zapachów, także takich hmmm..."specyficznych";), ale miało to swój urok i dodawało "klimatu":) Kiedy indziej padało, ale dzięki temu powstały niesamowite migotliwe i błyszczące zdjęcia.
Postanowiłam jeszcze się nad sobą (i Wami) poznęcać, więc będzie jeszcze czwarta część- Amstedam w kwiatach. Mam nadzieję, że nie macie dosyć:)))
 Miłego wieczoru w Amsterdamie!
Ten hotel zawsze kojarzy mi się ze "Spirited away- w krainie bogów" ;))

To zdjęcie uwielbiam...
Wycieczkę tramwajem wodnym polecam właśnie wieczorową porą- magia!


Dzielnica Czerwonych Latarnii
7 komentarzy:

 1. To ja poproszę więcej :))) tak się przez Twoją opowieść napaliłam na Amsterdam, że jak jeszcze popatrzę, to w końcu pojadę :)))
  buźki!!

  OdpowiedzUsuń
 2. He, he, ja jak Sylwia:)
  Moze po drodze nam bedzie:)
  O, a kwiaty to najbardziej czekam:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajjjnie...chętnie bym tam pospacerowała wieczorową porą... :) Przypomniałaś mi o fajnych wakacyjnych spacerach nocą po Krakowie ze znajomymi... :)) Pozdrowionka!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hehehe, cieszę się, że jeszcze tu jesteście, już się bałam że wszsytkich zemdliło;) Uściski!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny klimat. Ja tam chcę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jejjj...jak pięknie....!!!! Przyznam się, że nie przepadam za miastami, lecz w tych ujęciach mnie zachwyciło to miejskie życie:) ..nocne:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz!