wtorek, 18 listopada 2014

CREATIVE BLOG TOUR

Zagadnięta i mile propozycją połechtana przez Jarecką, postanowiłam wziąć udział w tejże zabawie:


Jarecka, Pani na DESZCZOWYM DOMU, cudnie opisała mnie TU.:) 


Teraz moja kolej odpowiedzieć na pytania:
(tylko cztery, same konkrety;)

1. Nad czym obecnie pracuję:

Teraz pełną parą przygotowuję się do nadchodzącego sezonu zimowo- świątecznego. Poczyniam ceramiczne prezenty, a także mnóstwo rzeczy (głównie ozdób) na kiermasze/jarmarki świąteczne, w których zamierzam wziąć udział, a których oddech czuję już bardzo dokładnie na plecach :)

2. Czym moja praca różni się od innych w tej branży?

Podejrzewam, że niczym:) Wiem, że jest bardzo dużo osób, działających podobnie jak ja  na małą skalę. Ceramika to moja pasja, z której próbuję uczynić zawód, ale na razie zajmuję się tym hobbistycznie. 

3. Dlaczego piszę bloga otym, co tworzę?

Dlatego, że nie można wiecznie "pisać do szuflady". W pewnym momencie poczułam potrzebę pokazania "światu" moich prac. Dzięki pisaniu bloga poznaję wiele ciekawych i fantastycznych osób, których zapewne nigdy bym "normalnie"nie poznała:) Poza tym, jestem okropnie łasa na komplementy, a kiedy wiem, że moje prace się podobają, mam ochotę i powera, by działać dalej!

4. Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)?

Z tym jest najgorzej:) Mimo usilnych starań działam bardzo chaotycznie, ponieważ jako pracująca mama dwulatka mało mam tak naprawdę spokojnych chwil, żeby usiąść i zrobić coś konkretnie odtąd- dotąd. Kwestia organizacji...taki słaby punkt ;)Teraz przekazuję pałeczkę dalej, a moją "wybranką";)) jest Anuk, prowadząca bloga 

Oto ona :


Anuk robi przepiękne rzeczy na szydełku, poduchy małe i duże, szale, serwetki i wiele innych rzeczy, a także scrapuje i tworzy biżuterię. Jest też przesypmatyczną, ciepłą osobą, bardzo polecam Wam jej podwoje :)


To ja już. Dzięki za uwagę i do zobaczenia wkrótce!

2 komentarze:

  1. Bardzo się cieszę, że do Ciebie trafiłam i miło mi się o Tobie więcej dowiedzieć:)

    Pozdrowienia!:))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz!